PAROPROPUSTNÁ STŘEŠNÍ FOLIE GUTTAFOL DO 135 Reflex(75m2)

sleva
13%
guttafoldo135reflex-01.jpg


Garance
Difúzně otevřená třívrstvá membrána s metal.reflexní vrstvou
  • Výrobce: Gutta
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka: 2 roky
  • doprava dle platného ceníku České pošty
  • osobní odběr ze skladu Gutta Ptice zdarma
Původní cena: 50,13 Kč/m2
Naše cena 43,32 Kč/m2 s DPH
bez DPH: 35,80 Kč/m2
Cena za role: 3 248,85 Kč s DPH
- +    role

Difúzně otevřená třívrstvá membrána s metalizovanou reflexní vrstvou pro nevětrané střechy bedněné i nebedněné. Úspora energie.

Je vodotěsný - efektivně zabraňuje pronikání kondenzátu do tepelné izolace. Obsahuje však mikroporézní PP membránu, kterou je nutné chránit před extrémními atmosférickými vlivy a před dlouhodobým působením UV záření.
Unikátní systém difuzně otevřených fólií, který zajišťuje několik zásadních aspektů pro optimální funkci střešního pláště.
Vysoká difúzní propustnost - díky schopnosti propustit značné množství (až 1200 g/m2/den) vodní páry, zajišťuje Guttafol DO dokonalé dýchání střešní konstrukce a optimalizuje tepelně-vlhkostní režim v podstřešním prostoru, zejména u tepelných izolací jejich termoizolační vlastnosti.
Zachovává si paropropustnost - vzhledem k vysoké difuzivitě zůstává funkční i po mnoha letech, kdy u nízce difúzních fólií vlivem znečištění a zaprášení se tato schopnost snižuje.
Nevyžaduje větrací mezeru - konstrukce fólie umožňuje přímý kontakt s tepelnou izolací čímž dovoluje použití tepelné izolace v celé výšce krokve. Dochází ke zvýšení tepelného odporu konstrukce a nedochází k takzvanému stanovému efektu.
Rozměr: 50 x 1,5m

Specialista na zateplení
Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.

Ebau


Copyright © 2015 IZOLTRADE s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Produkce Alistra.cz SEO stránek provádí společnost Alistra, s.r.o.