Garance 50 let na výrobky Styrotrade

Zateplení domu je často zanedbávanou částí stavby, což je velká chyba. Tepelná izolace dokáže při správném provedení ušetřit opravdu nemalé náklady. Při výběru izolačních materiálů je tak třeba věnovat vybíraným materiálům dostatek pozornosti a použité materiály nevybírat pouze podle ceny. Cena často nemusí odpovídat kvalitě a nejdůležitější je zvážit všechny materiálem nabízené vlastnosti. To může však zabrat nemalý čas a úsilí. Firma Styrotrade Vám však nyní tento úkol ulehčí!


Výrobky firmy Styrotrade, konkrétně styro EPS 100 S a styro EPS 150 S, jsou ověřeny nezávislou akreditovanou zkušební laboratoři Výzkumného ústavu pozemních staveb – Certifikační společností, s.r.o. V návaznosti na prováděné zkoušky získaly tyto výrobky certifikát garance 50 let


Co tento certifikát pro Vás znamená? Můžete se být jisti, že po dobu 50 let Vám bude zateplení, na které využijete pěnový polystyren Styrotrade (konkrétně výše uvedené produkty), sloužit naplno. Všechny jeho pozitivní vlastnosti, jako tepelná vodivost, pevnost v tlaku a v tahu včetně rozměrové stability, budou po celou tuto dobu zachovány.  Podmínkou je samozřejmě správné provedení zateplení. 


Materiály styro EPS 100 S a styro EPS 150 S jsou určené pro zateplení podlah a střech. Můžete je samozřejmě zakoupit v našem e-shopu za velmi příznivé ceny. S produkty Styrotrade si můžete užívat úspory energií a tepla Vašeho domova po dlouhá léta.

 

styrotrade.png


Publikováno: 03.06.2015

Specialista na zateplení
Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.

Ebau


Copyright © 2015 IZOLTRADE s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Produkce Alistra.cz SEO stránek provádí společnost Alistra, s.r.o.