Tradiční omítky Baumit pro Váš dům

Rodinný dům je pro člověka i rodinu především místem odpočinku a společným domovem. Kromě toho je však také Vaší vizitkou. Pěkná a především kvalitní a precizně provedená fasáda je tak velmi důležitou částí stavby. Aby taková byla, je třeba pečlivě vybírat produkty a výrobky, které se stanou její součástí. Omítky vytváří pěkný, hladký a zarovnaný povrch na zdech i stropech a kvalitní omítky vytváří dokonalý základ pro konečnou úpravu fasády. 

 

Vlastnosti omítky Baumit

Omítkové směsi Baumit jsou to pravé pro Vaši stavbu. A proč byste je měli zvolit? Přírodní omítkové směsi v praktickém balení mají hned několik výhod. Práce s nimi je snadná a efektivní. Vhodné jsou na všechny běžné povrchy, nabízí stálost a dlouhou životnost. Mimo jiné všechny omítky Baumit jsou vyráběny v souladu s nejnovějšími evropskými normami a je tak zaručena jejich kvalita, ekologičnost a zdravotní nezávadnost.

 

Baumit vyrábí kompletní portfolio výrobků pro fasády novostaveb i rekonstrukcí. Vybírat můžete ze strojově i ručně zpracovávaných omítek a všechny produkty můžete snadno vzájemně kombinovat. Široký výběr omítek Baumit naleznete v našem e-shopu. Pro pomoc s výběrem se neváhejte obrátit na naše pracovníky. 

 

 

 

baumit-nanoportop.jpg    1081-manu-2.jpg    151-produkt-baumit-siliportop-k-1-5.jpg

Publikováno: 20.08.2015

Specialista na zateplení
Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.

Ebau


Copyright © 2015 IZOLTRADE s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Produkce Alistra.cz SEO stránek provádí společnost Alistra, s.r.o.