Navíc sleva 2 % na pletiva Pilecký! V objednávce napište kód ,,pletivo,, a sleva je Vaše. Platí na objednávky od 5000 Kč.

O firmě

Jsme dlouholetí obchodníci zaměření na prodej stavebních materiálů (především fasádních systémů) po celé ČR od roku 2006. Díky naším zkušenostem, obchodním kontaktům, množstevním odběrům u předních výrobců materiálů, jsme schopni nabídnout skutečné bezkonkurenční ceny. Náš e-shop stavebnin Ebau.cz se specializuje především na fasády a izolace, ale nabízí i kompletní stavební materiál od základů až po střechu.

Svým zákazníkům jsme schopni nabídnout kompletní sortiment stavebních materiálů, servis v zajištění dopravy zboží, technické poradenství či kalkulace stavebních materiálů. Neváhejte nás kontaktovat email: info@ebau.cz / tel.: 777216637.
Rádi Vás přivítáme u nás na prodejně v ČB - IZOLTRADE s.r.o / EBAU.cz Jana Milíče 679, Nové Vráto, 370 01 České Budějovice.


Naše společnost IZOLTRADE s.r.o.
nabízí kompletní materiály pro střechy, fasády a izolace už 17 let.

 
Naší vizí je nabízet široký výběr kvalitního a cenově dostupného stavebního materiálu. Sledujeme trendy a nejnovější stavební technologie. Chceme dodávat pouze takové zboží, se kterým bude zákazník 100% spokojen. Jsme ryze česká společnost s téměř rodinnou atmosférou, která se snaží vzdorovat mašinérii globalizovaného trhu. Ctíme tradici poctivého českého obchodu. Nikdo pro nás není tak malý nebo tak velký, aby v naší nabídce nenašel právě to, co potřebuje. Vážíme si všech živnostníků, drobných podnikatelů i koncových zákazníků. Přátelský přístup ke každému je pro nás samozřejmostí. 

Svým zákazníkům poskytujeme zdarma: poradenství v oblasti použitých materiálu, rozpočty a dopravu až na stavbu.                                           panáček-Bauer 

Těšíme se na spolupráci     
Pavel Diviš - manažer eshopu


Proč IZOLTRADE / EBAU.cz?

1) Nabízíme Vám kompletní sortiment kvalitních stavebních materiálů, především fasádních systémů. Kromě samostatně prodejných produktů můžete nakoupit také kompletní zateplovací systémy.

2) Díky dlouhodobým obchodním kontaktům s našimi dodavateli a množstevním odběrům Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny stavebního materiálu.

3) Máme dlouhodobé zkušenosti v oboru. Proto Vám můžeme nabídnout nejen dodávku stavebních materiálů, ale také realizaci (montáž). Zatím pouze v okolí ČB. 

 
Provozovatelem internetového obchodu ebau.cz:
IZOLTRADE s.r.o.IČ: 261 13 201DIČ: CZ261 13 201  
Registrace: U Krajského soudu České Budějovice, oddíl C, vložka 14750

Zpracování osobních údajů GDPR: Informační memorandum - eshop