Křovinořez s bočním zavěšením ISKRA TU430SEU, pr. 43cm
Kód: SP.3830042565635
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
iskra krovinorez s bocnim zavesenim tu430seu prumer 430 mm 42 7 ccm
Skladem
Možnosti doručení
Strunová hlava: ø 430 mm. Délka řezné tyče: 1640 mm. Výkon: 1,35 kW. Max. rychlost motoru: strunová hlava: 6525 min-1 | hlava čepele: 6900 min-1
  • Typ motoru: dvoutakt
  • Objem palivové nádrže: 1,2l
  • Typ rukojeti: dvojitá rukojeť
  • Hlava čepele: ø 255 mm
  • Hmotnost: 5,6 kg
Detailní informace
Kamenná prodejna Přijeďte si k nám vybrat
Ověřeno zákazníky Realizace fasád v okolí ČB
20 let na trhu Odborné poradenství
Produkty skladem Připravíme k expedici do 24h
Detailní popis produktu
ISKRA křovinořez s bočním zavěšením TU430SEU
  • Zdvihový objem motoru: 42,7 cm3
  • Výkon: 1,35 kW
  • Max. rychlost motoru: strunová hlava: 6525 min-1 | hlava čepele: 6900 min-1
  • Typ motoru: dvoutakt
  • Objem palivové nádrže: 1,2l
  • Délka řezné tyče: 1640 mm
  • Strunová hlava: ø 430 mm
  • Hlava čepele: ø 255 mm