PUR injektážní roztok Webertec 944 flex 2 kg

Kód: WEBER.SAB 561 2
Neohodnoceno
Značka: Weber
3 170,20 Kč –30 %
Webertec 944 flex
3 170,20 Kč –30 % 2 195 Kč / bal 1 814,05 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Velice kvalitní jednosložková polyuretanová injektážní pryskyřice navržená k zastavení úniků vody, průsaků v pracovních a dilatačních spárách betonových konstrukcích a podzemních stavbách (tunely, podchody). Neobsahuje rozpouštědla a ftaláty. Díky její velmi nízké viskozitě je schopna dostat se snadno i do vzdálenějších prasklin a trhlinek v betonové konstrukci. Zamezí únikům vody v betonu, zdivu a kanalizacích, kde může nastat pohyb a rovněž vytvoří clonovou injektáž v tunelech, betonu, zdivu v kanalizačních stěnách.

Detailní informace

Doprava od 139 Kč Zavážíme po celé ČR

Kamenná prodejna Přijeďte si k nám vybrat

Ověřeno zákazníky Realizace fasád v okolí ČB

17 let na trhu Odborné poradenství

Produkty skladem Připravíme k expedici do 24h

Detailní popis produktu

Webertec 944 flex.

Velice kvalitní jednosložková polyuretanová injektážní pryskyřice navržená k zastavení úniků vody, průsaků v pracovních a dilatačních spárách betonových konstrukcích a podzemních stavbách (tunely, podchody). Neobsahuje rozpouštědla a ftaláty. Díky její velmi nízké viskozitě je schopna dostat se snadno i do vzdálenějších prasklin a trhlinek v betonové konstrukci. Zamezí únikům vody v betonu, zdivu a kanalizacích, kde může nastat pohyb a rovněž vytvoří clonovou injektáž v tunelech, betonu, zdivu v kanalizačních stěnách.

Aplikace:

Důkladně protřepejte webertec 944 flex ACC před použitím a nalijte požadované množství (2 % až 10 %) do webertec 944 flex. Různé reakční doby je možné docílit úpravou procenta webertec 944 flex ACC. Vmíchejte urychlovač do pryskyřice a chraňte proti vlhkosti a dešti. Zabráníte tak nežádoucí předčasné reakci. Po smíchání pryskyřice s urychlovačem aplikujte injektážní směs co nejdříve, nejpozději do 4 dnů. Do stavebních konstrukcí se aplikuje pomocí speciálních injektážních zařízení (čerpadla, hadice, pakry, injektážní hadice pojistného injektážního systému).

  • jednosložková
  • polymeruje za přítomnosti vody nebo vlhkosti
  • velmi nízká viskozita
  • flexibilní, hydrofobní  vytvrzený polyuretan je pružný, nesmršťuje se a vykazuje dobrou chemickou odolnost
  • vodotěsná s uzavřenými póry
  • vytvrzený polyuretan je neškodný pro životní prostředí a odolný proti biologickým útokům
  • WQA certifikát pitné vody

Doplňkové parametry

Kategorie: Injektáže
Hmotnost: 2 kg
Výrobce: Weber
Druh: Injektáže
Číslo výrobku: SAB 561 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: