Navíc sleva 2 % na pletiva Pilecký! V objednávce napište kód ,,pletivo,, a sleva je Vaše. Platí na objednávky od 5000 Kč.

Weber certifikovaný prodejce

Weber certifikovaný prodejce

WEBER TERRANOVA je jeden z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

Společnost Weber existuje na trhu již od roku 1900 kdy ji jako společnost na výrobu sádrových a vápenných dvouvrstvých omítek založil George Weber. Dnes je společnost WEBER součástí celosvětového koncernu Saint-Gobain a jejich působnost se rozšiřuje do téměř celého světa. Jak už rok založení napovídá, tak firma Weber má, díky svému dlouhodobému působení na trhu, nepřeberné množství zkušeností a vlastních patentovaných postupů v sortimentu stavebních hmot nejvyšší kvality.

Proč Weber?

Společnost Weber nabízí inovativní řešení a služby založené na dlouholetých a mezinárodních zkušenostech v oboru. Největší snahou je přinášet v co nejkratším časovém rozmezí stále nové metody, materiály a postupy při řešení stavebních úprav. Taktéž dodávají komplexní řešení a ne pouze produkty podporované službami. Dále je dáván velký důraz na komunikaci s klientem, kdy samotní klienti jsou spojeni s inovacemi našich fasádních systémů a řešení. Právě toto řešení zajišťuje vysokou kvalitu, efektivitu a schopnost konkurence.

Ekologický přístup

Ekologicky orientovaný přístup by měl být v dnešní době u většiny společností zcela samozřejmý, avšak není tomu tak. Společnost Weber se snaží tento trend, který se ovšem ubírá konečně správnou cestou, podpořit i tím, že vytváří ještě efektivnější systémy zateplení a regulace výdejů energie.

Nabídka společnosti Weber

  • Zateplovací systémy - Kvalitní a funkční systémy pro zateplení budov a tím pádem snížení nákladů za topení
  • Vnější fasády a omítky - Funkční omítky, dodávající vašemu domu moderní vzhled
  • Vnitřní nátěry - Designové nátěry vnitřních prostor domu, kdy je kladen důraz především na pohodu obyvatel domu a výdrž tohoto nátěru.
  • Podlahy - Široký výběr druhů podlah z různých materiálů. Každý výběr s Vámi probere školený odborník.
  • Lepící a stěrkové tmely, obklady a dlažby - Ideální řešení pro každou domácnost či firmu
  • Základní omítkové a maltové směsi - Aby váš projekt vyšel na jedničku
  • Sanace a hydroizolace - Pokud jste se rozhodli, že začnete bojovat se zasoleným a vlhkých zdivem

 

weber-osvedceni-obrazek